[ Kapatmak İçin TIKLAYIN!. ]


700 kişi kapasiteye sahip salonumuz; düğün, kına, nişan, sünnet, mevlüt ve özel toplantı gibi her türlü toplu organizasyonları gerçekleştirebileceğiniz bir salondur.
Kişiye özel servis yapılan masalarımız yuvarlak şekilde olup çiçek ve farklı model giydirmelerle süslenmektedir. Servis de kullanılan malzemeler porselen ve kromdan oluşmakta, hiçbir şekilde plastik ürün kullanılmamaktadır.
Gelin-damat masası, sahne ve dans pistinin salonumuzun tam ortasında yer alması, mekanda direk olmaması, seyir anlamında rahatlık sağlamaktadır.
Modern dekore edilmiş gelin odamızda çiftlere özel bayan garson hizmet vermekte, misafirlerinizin huzuruna çıkacağınız gelin yolunda yürürken; çiçekler, sis, konfeti, meşale, volkan, led, takip ışıkları eşlik etmektedir.
Salonumuzda sahne alan ses sanatçılarımız her tür müziği (oyun havası, pop, fantezi, sanat müziği, halk müziği) son derece profesyonel biçimde icra etmektedirler.
Ses sistemimiz salonumuza özel tasarlandığından ses düzeyi her noktada aynı seviyededir. Böylece ses farklılıklarından kaynaklanabilecek rahatsızlıklar yaşanmamaktadır. Buna rağmen sesten rahatsız olabilecek kişiler için (özellikle yaşlı misafirlerimiz) düğünü izleyebilecekleri ve sohbet edebilecekleri, ses den arındırılmış kafeteryamız bulunmaktadır.
Güçlü havalandırma sistemine sahip olan salonumuz, yaz aylarında klima ile soğutulmakta, kış aylarında ise yerden ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Ayrıca salonumuzun kapasitesine uygun jeneratör ve güç kaynağı bulunduğundan, elektrik kesintisi hiç hissedilmemektedir.
Gerçekleştirilen organizasyonun hatırası olarak kalacak video ve fotoğraf çekimleri, profesyonel ekibimiz tarafından son teknolojik cihazlarla kaydedilerek anında hizmet verilmektedir.
Geçmişden günümüze hiç eskimeyen kültürümüz olan ''Gelin-Damat Hamamı'' geleneği salonumuz hizmetleri dahilinde yer almaktadır.
Bay bayan ayrı olmak üzere mescidi bulunan salonumuzun kendine ait otoparkı, otopark görevlisi bulunmakta ve bu sayede park sorunu yaşanmamaktadır.
Salonumuzun Lavaboları modern olup, son derece hijyeniktir.
Kuaförümüz, salonumuza yakın mesafede, giriş katta, otoparklı olup, isteğe göre her türlü gelin başı hizmetini itina ile uygulamaktadır.
Dilerseniz Nikah veya Düğün Davetiyesi, Nikah Şekeri, Gelinlik, ihtiyaçlarınız ile ilgili tavsiyelerimizden de yararlanabilirsiniz.